Rezervace
  • cs
  • en
  • de
  • it
  • es
Novinky
18.1.2018
VALENTÝN 2018

Letošní Valentýn připadá na den uprostřed týdne - přesto jsme pro Vás připravili romantické balíčky na jednu nebo i dve noci v tomto termínu nebo i v obou víkendech kolem tohoto dne. Můžete rezervovat dvoulůžkové pokoje nebo i romantické dvouluzkove suite (doporučujeme s mramorovými koupelnami a rohovými vanami!!!).

Oslavte svátek sv. Valentýna v našem pensionu.

Romanticky pobyt pro dvě osoby, který zahrnuje jednu nebo dvě noci se snídaní (jedna nebo i obe mohou být s donáškou do pokoje), bezplatné parkování, jednu  az dvě hodiny v privatním wellness s vířivkou a infrasaunou jen pro Vás, lahev sektu, jahody nebo variaci slaného pečiva, dekorace pokoje a koupelny okvětními plátky růží, pozdější opustění pokoje, dva župany a bačkůrky po celou dobu pobytu, rudá růže pro dámu, sladké valentýnské překvapení, případně i další služby dle Vašeho přání.

Objednavejte E-mejlem s poznamkou Valentyn a s uvedením termínu, počtu osob a nabídkou služeb. Děkujeme.

>>
29.11.2017
Penzion roku 2017 v Praze

Podařilo se nám získat ocenění Penzion roku 2017 v Praze. Anketa PENZION ROKU je prestižní a rozsahem největší tuzemská akce zaměřená na hodnocení kvality služeb v cestovním ruchu. Do hodnocení se vždy zapojí několik desítek tisíc hostů. Výsledky ankety přebírá většina hlavních médií. Děkujeme za podporu, která nás motivuje k další práci. Budeme dál nabízet kvalitní ubytování v Praze.

27.2.2017
POBYTOVÉ BALÍČKY ZA AKČNÍ CENY

Ve vybraných volných termínech nabízíme akční ceny na pobytové balíčky bud jen se snídaní nebo se snídaní a ostatními romantickými službami (sekt, ovoce, župany, dokorace okvetními plátky, snídaně do pokoje, 1,5 hodiny v soukromém wellness).

POZOR - VŠECHNY TYTO BALÍČKY NELZE REZERVOVAT ON LINE - POČET POKOJÚ ZA TUTO CENU JE OMEZEN - JE POTŘEBA SE VŽDY DOTÁZAT NA VOLNÝ TERMÍN

6.5.2014
Nejlepší na Osmičce

Dne 29. 04. 2014 proběhlo vyhlašování nejlepších firem v obvodu Praha 8 – v obvodu, který má nejvíce podnikatelů a firem v celé Praze. V této soutěži náš pension Lucie**** zvítězil a porazil tak renomované velké hotely. Výsledky ankety jsou o to cennejší, že o výsledku rozhodovali sami hosté – jejich hodnocení a hlasy jsou pro nás zavazující a povzbuzující do další práce. Z rukou starosty Prahy 8, pana Ing. Jiřího Janků přebírala tuto cenu Lucie Luprichová. Děkujeme.

>>

Platba


Od dob, co byly vynalezeny peníze jsou slova díků zbytečná…..

Platbu za ubytování a ostatní služby můžete uskutečnit několika způsoby:

1. Hotově v recepci

2. Převodem na účet vedeny v Kč (CZK)

3. Fakturou

4. Kreditní kartou

............... zvolte si, prosím, některý z výše uvedených způsobů.

1. Hotově v recepci

Nejčastější a nejvíce využívaný způsob. Platbu je možno uskutečnit při příjezdu nebo při odjezdu v hotovosti v naší recepci. Vystavíme Vám příjmový daňový doklad, ve kterém jako příjemce může figurovat Vaše jméno nebo firma. Jsme plátci 9% DPH. Platbu je možno uskutečnit v Kč (CZK) nebo v jiných hlavních světových měnách (např. EUR, USD) v platném aktuálním denním kurzu.

2. Převodem na účet v českých korunách (CZK, Kč)

Tuto platbu vyžadujeme a preferujeme především při zálohových platbách při ubytování skupin nebo v exponovaných termínech. Částku, která má být převedena (obvykle 50% z ceny) převeďte pod variabilním symbolem (VS) 888 na náš účet.

Název účtu: Jaroslav Luprich – prosím neuvádějte žádné další nebo jiné jméno
Číslo uctu: 182062236/0300
IBAN: CZ2503000000000182062236
Měna: CZK
Banka: ČSOB, Praha 8, Ke Stírce 50, tel. +420 - 284 007 211
SWIFT CODE: CEKOCZPP

Účet je veden v Kč (CZK), vkládáte-li jinou světovou měnu (např. EUR, USD) bude Vám přepočtena a dle aktuálního denního kurzu určena částka, kterou máte vložit.

Zároveň zaplaťte, prosím, poplatek za převod, my zaplatíme poplatky, spojené s příchodem peněz do naší banky. Doba mezi zaplacením ve Vaší bance a příjmem v naší bance bývá různě dlouhá (obvykle 5 dní) – připsání platby na náš účet Vám oznámíme. Potvrzení o převodu peněz můžete také nafaxovat na číslo +420 – 284 689 440 nebo poslat E-mailem na lucie@pensionlucie.cz


3. Fakturou

Tuto platbu využívají především firmy. Fakturu je možno vystavit i pro jednotlivce. Při větších objednávkách nebo v exponovyných termínech vystavujeme zálohovou fakturu, ve většině případů je faktura vystavována až po skončení ubytování.

Pro vystavení fakturu je nutná vždy písemná objednávka s náležitostmi Vaší osoby nebo firmy. Chcete-li, abychom na fakturu napsali speciální formulace nebo texty, sdělte nám toto ještě před vystavením faktury. Fakturu vystavíme obratem a zašleme E-mailem a následně poštou nebo pouze poštou. Není-li určeno jinak, je splatnost faktury 14 dní. Dodržujte, prosím, termín splatnosti.

Na vystavené faktuře jsou kromě jména, adresy, čísla účtu a bankovního spojení (viz bod 2) uvedeny i naše další identifikační údaje:

IČ: 16069501
DIČ: CZ6103046796
ŽL vydán OÚ m.č. Praha 8 č. j. ŽO/ F/01/4286/310008-29953-01/746/92

4. Kreditní kartou

Přijímáme všechny druhy kreditnich karet. Budete-li chtít platit kreditní kartou, uveďte toto, prosím, společně s číslem Vaší kreditní karty jako garanci již při rezervaci. Jinak automaticky předpokládáme platbu v hotovosti. Děkujeme.