Rezervace
  • cs
  • en
  • de
  • it
  • es
Novinky
27.2.2017
POBYTOVÉ BALÍČKY ZA AKČNÍ CENY

Ve vybraných volných termínech nabízíme akční ceny na pobytové balíčky bud jen se snídaní nebo se snídaní a ostatními romantickými službami (sekt, ovoce, župany, dokorace okvetními plátky, snídaně do pokoje, 1,5 hodiny v soukromém wellness).

POZOR - VŠECHNY TYTO BALÍČKY NELZE REZERVOVAT ON LINE - POČET POKOJÚ ZA TUTO CENU JE OMEZEN - JE POTŘEBA SE VŽDY DOTÁZAT NA VOLNÝ TERMÍN

1.2.2016
VALENTÝN 2016

Uvolnily se nam jeste dva dvoulůžkové pokoje a dve dvouluzkove suite od patku 12. do nedele 14. unora! Oslavte svátek sv. Valentýna v našem pensionu. Romanticky pobyt pro dvě osoby, který zahrnuje dvě noci se snídaní (jedna snídaně do postele), bezplatné parkování, jednu hodinu v privatním wellness, lahev sektu, jahody, dekorace pokoje a koupelny okvětními plátky růží, pozdější opustění pokoje (v neděli do 13 hodin), dva župany a bačkůrky po celou dobu pobytu, růže pro dámu a sladké valentýnské překvapení stojí ve dvoulůžkovém pokoji 3.990 Kc a ve dvoulůžkové suite 4.890 Kč. Každá dalsí noc prodloužení stojí v pokoji pouze 1.090 Kc, v suite 1.390 Kc. Objednavejte buď mejlem nebo jako normalni pobyt s poznamkou Valentyn.

>>
6.5.2014
Nejlepší na Osmičce

Dne 29. 04. 2014 proběhlo vyhlašování nejlepších firem v obvodu Praha 8 – v obvodu, který má nejvíce podnikatelů a firem v celé Praze. V této soutěži náš pension Lucie**** zvítězil a porazil tak renomované velké hotely. Výsledky ankety jsou o to cennejší, že o výsledku rozhodovali sami hosté – jejich hodnocení a hlasy jsou pro nás zavazující a povzbuzující do další práce. Z rukou starosty Prahy 8, pana Ing. Jiřího Janků přebírala tuto cenu Lucie Luprichová. Děkujeme.

>>

Wellness centrum

Hledáte něco mimořádného pro Váš společný večer s partnerem? Chcete si jen odpočinout po náročném pracovním jednání nebo po namáhavém dnu při poznávání památek Prahy?

Aromatická bublající lázeň osvětlovaná pouze měnícím se podvodním světlem, teplo infrasauny, příjemná uklidňující hudba, přítmí a jen svit svíček, sekt nebo jiné chlazené nápoje, jen Vy a Váš protějšek. Kdo by nepodlehl?

Dopřejte si s partnerem nebo s někým Vám blízkým neopakovatelný společný zážitek. Nechte se unést do světa naprosté relaxace a uvolnění. Naše wellness centrum se nachází přímo v atriu Pensionu Lucie****. Po rezervaci termínu na recepci bude patřit celý tento prostor pouze Vám. Nebudete potřebovat vůbec nic – k dispozici Vám jsou osušky a ručníky, solné lampy, svíčky, skleničky i hudba, za poplatek nápoje z minibaru.

Svůj pobyt můžete strávit v infrasauně pro 2 osoby, která je vybavena barevnou chromoterapií nebo ve whirlpoolu (jacuzzi) o rozměrech 220 x 220 cm, které je určeno pro 5 – 6 osob a má dvě pohodlná lehátka, čtyři sedátka, přes padesát nejrůznějších trysek, které promasírují snad každý kousek Vašeho těla. Nechybí samozřejmě ani masážní sprcha s tropickým deštěm, příjemná křesílka a stoleček a plně vybavený milibar.

Pobyt ve wellness centru je určen pro 1 – 4 osoby. Hosté, kteří si u nás online rezervací přes naše webové stránky rezervují 4 a více nocí mají na každý pokoj, resp. suite jednu hodinu zdarma. Pro hosty, ubytované na kratší dobu stojí jedna hodina 490 Kč.

Po předchozí dohodě můžeme zajistit i masérku, která provádí nejrůznější druhy masáží nebo Vám zarezervujeme termín v pánském a dámském kadeřnictví, na manikúře apod.

Výborně si odpočinete tělesně i duševně a načerpáte mnoho dalších sil. Před pobytem ve wellnes nebo po jeho skončení můžete sami nebo s Vašimi přáteli posedět v našem zahradním atriu – v parném létě pod slunečníkem, večer pod hvězdnou oblohou.

Všechny pokoje včetně ostatních společných prostor a zahradního atria jsou vyhrazeny pouze pro nekuřáky.