Rezervace
  • cs
  • en
  • de
  • it
  • es
Novinky
27.4.2019
A opět další velké vítězství

Tentokrát první místo ve volejbalové 1. lize AVL. Velký respekt panu majiteli a řediteli .....předávání cen v pražské Lucerně

>>
10.4.2019
Vítězství v turnaji

Po loňské bramborové medaili se našemu sdruženému týmu cestovní kaceláře LUUL tour a Pensionu Lucie podařilo zvítězit v turnaji ve stolním fotbálku a vyhrát letecký zájezd pro dvě osoby do Turecka. Lví podíl na tomto vítězství má náš pan majitel Ing. Jaroslav Luprich - dekujeme!!!

>>
4.2.2019
VALENTÝN 2019

Letošní Valentýn připadá na den uprostřed týdne - přesto jsme pro Vás připravili romantické balíčky na jednu nebo i dve noci v tomto termínu nebo i v obou víkendech kolem tohoto dne. Můžete rezervovat dvoulůžkové pokoje nebo i romantické dvouluzkove suite (doporučujeme s mramorovými koupelnami a rohovými vanami!!!).

Oslavte svátek sv. Valentýna v našem pensionu.

Romanticky pobyt pro dvě osoby, který zahrnuje jednu nebo dvě noci se snídaní (jedna nebo i obe mohou být s donáškou do pokoje), bezplatné parkování, jednu  az dvě hodiny v privatním wellness s vířivkou a infrasaunou jen pro Vás, lahev sektu, jahody nebo variaci slaného pečiva, dekorace pokoje a koupelny okvětními plátky růží, dva župany a bačkůrky po celou dobu pobytu, případně i další služby dle Vašeho přání.

Jedna noc se snidani a vsemi romantickymi sluzbami vcetne wellness stoji v terminu Valentyna 2.980 Kc v klasickem dvouluzkovem pokoji s manzelskym dvouluzkem nebo 3.580 v romanticke suite s mramorovou koupelnou a rohovou vanou a s posteli s nebesy. Prodlouzeni o dalsi noci v tydnu v pokoji i suite je mozne - ceny dle naseho ceniku.

Vikendovy pobyt na dve noci se snidani a vsemi romantickymi sluzbami vcetne wellness stoji v terminech kolem Valentyna 4.980 Kc v klasickem dvouluzkovem pokoji s manzelskym dvouluzkem nebo 5.890 v romanticke suite s mramorovou koupelnou a rohovou vanou a s posteli s nebesy. Prodlouzeni o dalsi noci v tydnu v pokoji i suite je mozne - ceny dle naseho ceniku.

Objednavejte E-mejlem s poznamkou Valentyn a s uvedením termínu, počtu osob a nabídkou služeb. Děkujeme.

>>
29.11.2017
Penzion roku 2017 v Praze

Podařilo se nám získat ocenění Penzion roku 2017 v Praze. Anketa PENZION ROKU je prestižní a rozsahem největší tuzemská akce zaměřená na hodnocení kvality služeb v cestovním ruchu. Do hodnocení se vždy zapojí několik desítek tisíc hostů. Výsledky ankety přebírá většina hlavních médií. Děkujeme za podporu, která nás motivuje k další práci. Budeme dál nabízet kvalitní ubytování v Praze.

27.2.2017
POBYTOVÉ BALÍČKY ZA AKČNÍ CENY

Ve vybraných volných termínech nabízíme akční ceny na pobytové balíčky bud jen se snídaní nebo se snídaní a ostatními romantickými službami (sekt, ovoce, župany, dokorace okvetními plátky, snídaně do pokoje, 1,5 hodiny v soukromém wellness).

POZOR - VŠECHNY TYTO BALÍČKY NELZE REZERVOVAT ON LINE - POČET POKOJÚ ZA TUTO CENU JE OMEZEN - JE POTŘEBA SE VŽDY DOTÁZAT NA VOLNÝ TERMÍN

6.5.2014
Nejlepší na Osmičce

Dne 29. 04. 2014 proběhlo vyhlašování nejlepších firem v obvodu Praha 8 – v obvodu, který má nejvíce podnikatelů a firem v celé Praze. V této soutěži náš pension Lucie**** zvítězil a porazil tak renomované velké hotely. Výsledky ankety jsou o to cennejší, že o výsledku rozhodovali sami hosté – jejich hodnocení a hlasy jsou pro nás zavazující a povzbuzující do další práce. Z rukou starosty Prahy 8, pana Ing. Jiřího Janků přebírala tuto cenu Lucie Luprichová. Děkujeme.

>>

Akce

Využijte některou z našich slev nebo balíčků:

LAST MOMENT (-10% při rezervaci jeden a méně dnů před příjezdem)

FIRST MOMENT (- 5% při rezervaci tři a více měsíců před příjezdem a platbou předem, nevratné, neplatí pro termíny svátků)

WELLNESS ZDARMA (jedna hodina ve wellness při ubytování dvou a více osob na 5 a více nocí, jedné osoby na 6 a více nocí -při kratší době ubytování za poplatek 690 Kc/hodinu)

TRANSFERY ZDARMA (bezplatné transfery z nebo na letiště nebo nádraží při ubytování dvou a více osob na 4 a více nocí, jedné osoby na pět a více nocí - při kratší době ubytování lze zajistit za poplatek)

ROMANTICKÝ BALÍČEK MALÝ (dekorace pokoje a koupelny okvětními plátky růží, 0,75 l sekt, ovocný talíř nebo slané pečivo, donáška snídaně do pokoje) - 690 Kč

ROMANTICKÝ BALÍČEK VELKÝ (dekorace pokoje a koupelny okvětními plátky růží, 0,75 l sekt, ovocný talíř nebo slané pečivo, jedna hodina ve wellness, župany, donáška snídaně do pokoje) - 1.290 Kč

PRAHOU ZA POZNÁNÍM (3,5 hodinová okružní jízda s průvodcem s návštěvou Pražského hradu nebo pěší procházka Starým městem s průvodcem nebo plavba na lodi na Vltavě s kávou a zákuskem, celodenní jízdenka na MHD pro každou osobu. Okružní jízdy jsou v němčině a angličtině, v češtině na dotaz.) - 790 Kč

Ubytování v našem pensionu

Nabízíme ubytování pro maximálně 35 osob v prostorných pokojích, suitách a rodinném apartmánu. Všechny prostory jsou nekuřácké. Podlahy jsou pokryté koberci, plovoucí podlahou nebo PVC. Na oknech jsou kromě záclon i závěsy nebo žaluzie, které umožňují důkladné zatemnění. Lůžka jsou velmi pohodlná, mají rozměry 90 – 100 cm x 200 – 210 cm pro každou osobu.

V každém pokoji, suite i v rodinném apartmánu je další následující vybavení:

- vlastní koupelna (sprchový kout nebo vana s ruční sprchou, umývadlo, WC) – v pokojích jsou většinou sprchy, ve všech suitách vany, v některých koupelny z   pravého mramoru s rohovými vanami
- ručníky a osušky
- skleničky
- zásobníky s tekutým mýdlem a sprchovým šamponem
- vysoušeč vlasů
- satelitní TV
- telefon s přímou volbou
- trezor
- psací stůl se židlí a lampou
- kosmetické zrcadlo
- zrcadlo na výšku postavy
- kurfbox
- lampičky na čtení u každého lůžka
- přehozy přes postele
- rezervní přikrývka a polštář na každé lůžko ve skříni
- čistící potřeby na boty, kartáč na šaty
- hotelové desky
- ventilátor
- room service
- snídaně v ceně, možnost i snídaně s donáškou do pokoje
- bezplatné připojení k internetu Wi-Fi
- konferenční stolek s křesly
- překapávač na kávu nebo rychlovarná konvice
- přistýlky jsou plnohodnotná lůžka (90 x 200 cm). Děti do 1,99 let bez nároku na lůžko zdarma, děti od 2 let na přistýlce
- dětská postýlka na vyžádání

- check in (příchod do pokoje) je v den příjezdu od 14.00 hodin, check out (opuštění pokoje) je v den odjezdu do 11.00 hodin. Je možno zarezervovat dřívější příjezd nebo pozdější odjezd, každá hodina navíc stojí 150 Kč

 

Pokoj pro 2 osoby

Klasické pokoje s manželským dvoulůžkem (180 x 200 cm) nebo s dvěma oddělenými lůžky (každé 90 x 210 cm), okna směrem na ulici, jeden pokoj v podkroví s okny do zahradního atria, vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC nebo vanou a WC, pracovní stůl, SAT TV, telefon s přímou provolbou, trezor, kávovar, fen. Možnost jedné přistýlky pro menší dítě na dotaz, pro dospělou osobu je potřeba rezervovat suite, které jsou pohodlnější je zde možnost 1 - 2 přistýlek. Snídaně formou bufetu zahrnuta v ceně pokoje.

Pokoj pro 3 osoby

Klasické pokoje s manželským dvoulůžkem (180 x 200 cm) nebo s dvěma oddělenými lůžky (každé 90 x 210 cm), okna směrem na ulici, jeden pokoj v podkroví s okny do zahradního atria, vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC nebo vanou a WC, pracovní stůl, SAT TV, telefon s přímou provolbou, trezor, kávovar. Pčistýlka pro dospělou osobu. Pro 2 přistýlky je potřeba rezervovat suite, které jsou pohodlnější je zde možnost 1 - 2 přistýlek. Snídaně formou bufetu zahrnuta v ceně pokoje.

Suite pro 2 osoby s možností až 2 přistýlek (přistýlky nutno rezervovat zvlášť)

Suite s manželským dvoulůžkem (180 x 200 cm), okna směrem do zahradního atria, vlastní koupelna s vanou a WC (některé suite s mramorovými koupelnami a rohovými vanami), pracovní stůl,  SAT TV, telefon s přímou provolbou, trezor, kávovar, fen. Většina suite je vybavena ledničkou a má balkon nebo přímý vstup do zahradního atria.

Možnost jedné nebo dvou přistýlek - větší počet osob lze výhodně ubytovat v rodinném apartmá (po uzavření, dva oddělené neprůchozí pokoje, malá kuchyňka)

Snídaně formou bufetu zahrnuta v ceně pokoje.

Rodinné apartmá s obývacím pokojem a ložnicí pro 2 osoby s možností až 2 přistýlek (přistýlky nutno rezervovat zvlášť)

Dva oddělené průchozí pokoje. Pro oba pokoje je k dispozici společná koupelna (umuvadlo, vana, WC) a malá kuchyňka (základní nádobí, varná konvice, kávovar, mikrovlnná trouba, lednička, dřez). V každém pokoji je SAT TV, telefon s přímou provolbou, trezor, fen. Možnost jedné nebo dvou přistýlek - vhodné pro rodiny s dětmi, větší skupiny nebo dlouhodobé pobyty. Snídaně formou bufetu zahrnuta v ceně pokoje.

Apartmán s dvěma ložnicemi pro 4 osoby s možností až 2 přistýlek (přistýlky nutno rezervovat zvlášť)

Dva oddělené neprůchozíí pokoje pod uzavřením. Jeden pokoj má okna směrem na ulici, manželské dvoulůžko (180 x 200 cm) a možnost jedné nebo dvou přistýlek. Druhý pokoj má okna směrem do zahradního atria a dvě oddělená lůžka (90 x 200 cm). Pro oba pokoje je k dispozici velká společná koupelna (2 umývadla, vana, oddělený sprchový kout, WC zvlášť) a malá kuchyňka (základní nádobí, varná konvice, kávovar, mikrovlnná trouba, lednička). V každém pokoji je SAT TV, telefon s přímou provolbou, trezor, fen.

Možnost jedné nebo dvou přistýlek - vhodné pro rodiny s dětmi, větší skupiny nebo dlouhodobé pobyty.

Snídaně formou bufetu zahrnuta v ceně pokoje.

Romantický pobyt

Romantický dvoudenní pobyt ve dvouluzkovém pokoji se snídaní (jedna snídaně do postele), jedna hodina v soukromém wellness s vířivkou a infrasaunou, 0,75 l lahev sektu, miska jahod, župany, bačkůrky, dekorace pokoje a koupelny okvětními plátky růží a mnoho jiného.

 

Přistýlka-lze rezervovat pouze s pokojem, ne samostatně

Přistýlka pro jednu osobu - lze rezervovat pouze společně s pokojem, ne samostatne