Rezervace
 • cs
 • en
 • de
 • it
 • es
Novinky
27.2.2017
POBYTOVÉ BALÍČKY ZA AKČNÍ CENY

Ve vybraných volných termínech nabízíme akční ceny na pobytové balíčky bud jen se snídaní nebo se snídaní a ostatními romantickými službami (sekt, ovoce, župany, dokorace okvetními plátky, snídaně do pokoje, 1,5 hodiny v soukromém wellness).

POZOR - VŠECHNY TYTO BALÍČKY NELZE REZERVOVAT ON LINE - POČET POKOJÚ ZA TUTO CENU JE OMEZEN - JE POTŘEBA SE VŽDY DOTÁZAT NA VOLNÝ TERMÍN

1.2.2016
VALENTÝN 2016

Uvolnily se nam jeste dva dvoulůžkové pokoje a dve dvouluzkove suite od patku 12. do nedele 14. unora! Oslavte svátek sv. Valentýna v našem pensionu. Romanticky pobyt pro dvě osoby, který zahrnuje dvě noci se snídaní (jedna snídaně do postele), bezplatné parkování, jednu hodinu v privatním wellness, lahev sektu, jahody, dekorace pokoje a koupelny okvětními plátky růží, pozdější opustění pokoje (v neděli do 13 hodin), dva župany a bačkůrky po celou dobu pobytu, růže pro dámu a sladké valentýnské překvapení stojí ve dvoulůžkovém pokoji 3.990 Kc a ve dvoulůžkové suite 4.890 Kč. Každá dalsí noc prodloužení stojí v pokoji pouze 1.090 Kc, v suite 1.390 Kc. Objednavejte buď mejlem nebo jako normalni pobyt s poznamkou Valentyn.

>>
6.5.2014
Nejlepší na Osmičce

Dne 29. 04. 2014 proběhlo vyhlašování nejlepších firem v obvodu Praha 8 – v obvodu, který má nejvíce podnikatelů a firem v celé Praze. V této soutěži náš pension Lucie**** zvítězil a porazil tak renomované velké hotely. Výsledky ankety jsou o to cennejší, že o výsledku rozhodovali sami hosté – jejich hodnocení a hlasy jsou pro nás zavazující a povzbuzující do další práce. Z rukou starosty Prahy 8, pana Ing. Jiřího Janků přebírala tuto cenu Lucie Luprichová. Děkujeme.

>>

Stravování

Snídaně:

V ceně ubytování je zahrnuta i snídaně, kterou podáváme každý den v době od 7.00 do 10.00 hodin v naší jídelně ve 2. patře. V případě, že budete potřebovat snídani dříve (již od 6.00 hodin) není to žádný problém. Stačí jen toto oznámit v předvečer v recepci, my zařídíme vše potřebné a můžete se spolehnout, že Vás vůně čerstvé kávyzase postaví na nohy. Zvláště v tuto časnou dobu doporučujeme i naši službu buzení.

Odlétáte-li nebo odjíždíte-li ještě dříve nebo se nechcete zdržovat snídaní, můžeme pro Vás připravit místo snídaně snídaňový balíček, který obdržíte na recepci.

Při snídaních nabízíme teplé a studené nápoje – kávu, čaj, mléko, kakao, ovocné džusy a vodu. Dále různé druhy slaného i sladkého pečiva, chléb, máslo, džemy, med, tavené sýry, jogurty a čerstvé ovoce. Na výběr budete mít různé druhy sýrů, salámů, šunku, pašťiku apod. Každý den připravujeme minimálně jedno teplé jídlo, většinou různě připravovaná vejce, omelety, párky apod. Na Vaše přání (nejlépe den předem) můžeme připravit i typicky česká sladká teplá jídla, jako jsou palačinky, lívance apod. Snídaňové menu zohledňuje i nejrůznější roční období, svátky (Vánoce, Velikonoce, Valentýn apod) nebo výročí.

Oslavuje Váš blízký své narozeniny nebo výročí v době pobytu u nás? Řekněte nám to den předem, připravíme na stůl svíčku a malou pozornost, případně květiny, sekt apod

Máte-li zvláštní přání, týkající se stravování (různé druhy diet, vegetariánská strava, zvláštní úprava, bezlepkové pečivo apod) oznamte nám to (také nejlépe den předem), rádi Vám připravíme snídani dle Vašeho přání. Pro naše nejmenší hosty máme k dispozici samozřejmě vysoké dětské židličky a speciální dětské nádobí.

Přejete-li si mít absolutní pocit soukromí, objednejte si snídani do pokoje. V deskách ve Vašem pokoji naleznete objednávací formulář, který vyplníte a odevzdáte v recepci do 22.00 předchozího dne. Jednorázový příplatek za snídani do pokoje je 150 Kč/pokoj.

 

Číslo pokoje * Zimmernummer* Room number

 

Menu/počet

Menu/Anzahl

Menu/quantity

 

Nápoj – Getränk – Drink

Počet

Anzahl

Quantity

Čas

Zeit

Time

1

Káva – Kaffee – Coffe

 

7:00 – 7:30

2

Čaj – Tee – Tea

 

7:30 – 8:00

3

Mléko – Milch – Milk

 

8:00 – 8:30

4

Kakao – Kakao – Hot chocolate

 

8:30 – 9:00

5

Džus,pomeranč – Orangensaft – Orange juice

 

9:00 – 9:30

6

Džus,jablko – Apfelsaft – Apple juice

 

9:30 – 10:00

7

Voda – Wasser - Water

 

R

Snídaňový lístek * Frühstückmenu * Breakfast menu

Každé snídaňové menu obsahuje * jeder Frühstück beinhaltet * each breakfast includes

-    nápoje dle výběru * Gatränke dem Wahl nach * drinks of choice

-máslo, tavený sýr, jogurt, med a džem * Buter, Schmelzkäse, Joghurt, Honig, Marmelade * butter, processed cheese, yogurt, honey, jam

-müsli, cornflakes *Zerealien * cereal

-pečivo *Gabäck * pastry

a dále dle výběru * und weiter der Auswahl nach * and a further selection of:

menu 1 -Studená obložená mísa (salám,šunka,sýr) * Kalte Platte (Wurst, Schinken Käse)

* A selection of ham, salami and cheese

menu 2 - Studená obložená mísa sýrová (několik druhů sýra) * Kalte Käseplatte (mehrere

Käsesorten * A selection of cheeses(different kinds)

menu 3 -Míchaná vejce na másle*Butterrühreier*Scrambled eggs on butter

menu 4 -Vařená vejce*Gekochte Eier*Hard boiled eggs

menu 5 -Volská oka* Spiegeleier*Fried eggs

menu 6 -Pečená šunka s vejcem („hemenex“)* Schinken mit Eier („Ham and eggs“) *

*Fried ham and eggs

menu 7 -Párky s hořčicí*Würstchen mit Senf*Sausages with mustard

 

Obědy nebo večeře:

Pro „skupiny“ od 6 osob jsme po předchozí objednávce schopni připravit jakékoli menu. Tato nabídka je nejvhodnější pro sportovní skupiny, skupiny přátel, rodinné oslavy nebo i pro ty, kdo chtějí ochutnat pravou domácí českou kuchyni – ta je také nejčastěji žádaná.

Nejoblíbenější jsou typická česká jídla jako vepřová pečeně s knedlíkem a zelím, guláš, svíčková na smetaně, pečená kachna, uzené maso s bramborovým knedlíkem a zelím, smažený „vídeňský“ řízek s bramborovým salátem atd, ale v nabídce máme i dietnější jídla, jako pečené kuře nebo kuřecí steaky s nejrůznějšími přílohami, ryby, těstoviny apod.

Na základě přání hostů sestavujeme 3 – 4 chodová menu, která obsahují vždy kromě jednoho z těchto hlavních jídel i buď předkrm nebo polévku (nebo obojí) a dezert. Tato menu mohou být doplněna o aperitiv a jeden nápoj (nealkoholický nebo pivo) a začínají na 160 Kč za osobu (cca 5,5 EUR).Nebojte se nám sdělit svá přání, velmi rádi sestavíme menu dle Vašeho výběru.

Jako předkrm připravujeme většinou nejrůznější variace ze salátů, šunkové závitky, kaviárová vejce, plněná rajčata apod. Z polévek je na výběr mezi hovězím nebo slepičím vývarem s masem a domácími nudlemi, bramborovou polévkou s houbami, česnekovou polévkou, zelňačkou, čočkovou polévkou, gulášovou polévkou s masem a jinými

Skutečnou tečkou bývá dezert, kdy je klasický výběr ovoce, různé variace sýrů, domácích zákusků i dortů, ale přesto největšími „trháky“ zůstávají teplé domácí palačinky plněné ovocem, přelité čokoládovou polevou a ozdobené šlehačkou, teplé lívance nebo vdolky s borůvkami a smetanou, plněné teplé jahodové knedlíky s tvarohem a cukrem, přelité máslem, ovocné zmrzlinové poháry se šlehačkou a jiné.

Obědové balíčky a „svačinky“

Pro ty, kteří jedou na výlet a nechtějí se zdržovat s obědem, ale především pro sportovce, kteří jsou u nás na sportovním soustředění, turnajích, závodech apod a nemají možnost jiného stravování připravíme celodenní stravování. Klasické a nejtypičtější balíčky jsou v hodnotě 100 Kč a obsahují 2 bagety s různými pomazánkami, obložené salámem, šunkou, sýrem, salátem apod, jeden půllitrový nápoj, jeden kus ovoce (jablko, pomeranč, banán, kivi apod) a sladké balené pečivo (croisant, sušenky apod).

Všechny balíčky můžeme připravit jednotlivě pro každého zvlášť nebo pro skupiny sportovců,kteří jednou auty nebo autobusem připravíme bagety do chladících boxů, ovoce a pečivo do košů a nápoje ponecháme ve větších baleních ve fóliích. Tyto balíčky je nutné objednat také minimálně v předvečer, u skupin sportovců jsou domlouvány jižvětšinou předem.

Coffee Break

průběhu přestávek při pořádání  školení, prezentací, přednášek apod. v naší zasedací místnosti Vám připravíme klasické coffee breaky. Samozřejmostí je i založení studených nealkoholických nápojů na jednací stoly. Můžete si vybrat ze této základní nabídky:

 • Business coffee break I. (Káva, čaj, džus a sladké pečivo) - 90 Kč na osobu
 • Business coffee break II. (Káva, čaj, džus a sendviče) - 100 Kč na osobu
 • Executive coffee break I. (Káva, čaj, džus, ovoce a sendviče) - 120 Kč na osobu
 • Executive coffee break II. (Káva, čaj, džus, ovoce a sladké pečivo)- 110 Kč na osobu
 • Executive coffee break III. (Káva, čaj, džus, ovoce, minerálka a sladké pečivo) - 130 Kč na osobu
 • Executive coffee break IV. (Káva, čaj, džus, ovoce, minerálka a sendviče)  - 140 Kč na osobu
 • Superior coffee break I. (Káva, čaj, džus, ovoce, sendviče a sladké pečivo) - 160 Kč na osobu
 • Superior coffee break II. (Káva, čaj, džus, ovoce, minerálka, sendviče a sladké pečivo) - 180 Kč na osobu

Samozřejmě po předchozí dohodě můžeme všechny coffee breaky rozšířit o další nápoje (např. víno) nebo o další teplé i studené pokrmy (saláty, minipizzy, zapečená zelenina, párečky, zeleninové i masové špízy, polévky apod)..

Rautová  a banketní menu

Velmi rádi Vám připravíme při pořádání nejrůznějších firemních i soukromých společenských akcí a oslav menu dle Vašich přání a požadavků. Zajistíme pro Vás konference, školení, semináře, workshopy, zasedání, obchodní jednání,firemní večírky a oslavy, svatby a narozeninové oslavy.

Rozsah je téměř neomezený – spolupracujeme s významnými cateringovými společnostmi a jsme schopni zajistit kompletní gastronomický servis včetně doprovodných služeb a programu - klasická i exotická menu v různých cenových relacích, alkoholické i nealkoholické nápoje, „běžné“ záležitosti, kterými jsou svatební a narozeninové dorty, koláčky, barbecue v atriu apod, ale i různé „zvláštnosti“ jako jsou ledové sochy, čokoládové fontány, vykrajované ovoce, apod.