Rezervace
  • cs
  • en
  • de
  • it
  • es
Novinky
27.2.2017
POBYTOVÉ BALÍČKY ZA AKČNÍ CENY

Ve vybraných volných termínech nabízíme akční ceny na pobytové balíčky bud jen se snídaní nebo se snídaní a ostatními romantickými službami (sekt, ovoce, župany, dokorace okvetními plátky, snídaně do pokoje, 1,5 hodiny v soukromém wellness).

POZOR - VŠECHNY TYTO BALÍČKY NELZE REZERVOVAT ON LINE - POČET POKOJÚ ZA TUTO CENU JE OMEZEN - JE POTŘEBA SE VŽDY DOTÁZAT NA VOLNÝ TERMÍN

1.2.2016
VALENTÝN 2016

Uvolnily se nam jeste dva dvoulůžkové pokoje a dve dvouluzkove suite od patku 12. do nedele 14. unora! Oslavte svátek sv. Valentýna v našem pensionu. Romanticky pobyt pro dvě osoby, který zahrnuje dvě noci se snídaní (jedna snídaně do postele), bezplatné parkování, jednu hodinu v privatním wellness, lahev sektu, jahody, dekorace pokoje a koupelny okvětními plátky růží, pozdější opustění pokoje (v neděli do 13 hodin), dva župany a bačkůrky po celou dobu pobytu, růže pro dámu a sladké valentýnské překvapení stojí ve dvoulůžkovém pokoji 3.990 Kc a ve dvoulůžkové suite 4.890 Kč. Každá dalsí noc prodloužení stojí v pokoji pouze 1.090 Kc, v suite 1.390 Kc. Objednavejte buď mejlem nebo jako normalni pobyt s poznamkou Valentyn.

>>
6.5.2014
Nejlepší na Osmičce

Dne 29. 04. 2014 proběhlo vyhlašování nejlepších firem v obvodu Praha 8 – v obvodu, který má nejvíce podnikatelů a firem v celé Praze. V této soutěži náš pension Lucie**** zvítězil a porazil tak renomované velké hotely. Výsledky ankety jsou o to cennejší, že o výsledku rozhodovali sami hosté – jejich hodnocení a hlasy jsou pro nás zavazující a povzbuzující do další práce. Z rukou starosty Prahy 8, pana Ing. Jiřího Janků přebírala tuto cenu Lucie Luprichová. Děkujeme.

>>

Akce

Využijte některou z našich slev nebo balíčků:

LAST MOMENT (-30% při rezervaci jeden a méně dnů před příjezdem)

FIRST MOMENT (- 20% při rezervaci tři a více měsíců před příjezdem a platbou předem, nevratné, neplatí pro termíny svátků)

NON REFUNDABLE (- 10% při platbě předem, nevratné)

WELLNESS ZDARMA (jedna hodina ve wellness při ubytování dvou a více osob na 4 a více nocí, jedné osoby na pět a více nocí -při kratší době ubytování za poplatek)

TRANSFERY ZDARMA (bezplatné transfery z a na letiště nebo nádraží při ubytování dvou a více osob na 4 a více nocí, jedné osoby na pět a více nocí - při kratší době ubytování lze zajistit za poplatek)

ROMANTICKÝ BALÍČEK MALÝ (dekorace pokoje a koupelny okvětními plátky růží, 0,75 l sekt, ovocný talíř, jedna snídaně do pokoje) - 490 Kč

ROMANTICKÝ BALÍČEK VELKÝ (dekorace pokoje a koupelny okvětními plátky růží, 0,75 l sekt, ovocný talíř, jedna hodina ve wellness, župany, bačkůrky, jedna snídaně do pokoje) - 990 Kč

PRAHOU ZA POZNÁNÍM (3,5 hodinová okružní jízda s průvodcem s návštěvou Pražského hradu nebo pěší procházka Starým městem s průvodcem nebo plavba na lodi na Vltavě s kávou a zákuskem, celodenní jízdenka na MHD pro každou osobu. Okružní jízdy jsou v němčině a angličtině, v češtině na dotaz.) - 790 Kč

Ceník

Sezóna
Pokoje Cena pokoje v Kč/noc
Dvoulůžkový pokoj a možností maximálně jedné přistýlky (přistýlky nutno rezervovat zvlášť) [2+1] 2290
Suite pro 2 osoby s možností až 2 přistýlek (přistýlky nutno rezervovat zvlášť) [2+2] 2690
Jednolůžkový pokoj [1+0] 1590
Rodinný apartmán pro 4 osoby s možností až 2 přistýlek (přistýlky nutno rezervovat zvlášť) [4+2] 4290
Romantický pobyt [2+1] 3990
Přistýlka-lze rezervovat pouze s pokojem,ne samostatně [1+0] 790