Rezervace
  • cs
  • en
  • de
  • it
  • es
Novinky
18.1.2018
VALENTÝN 2018

Letošní Valentýn připadá na den uprostřed týdne - přesto jsme pro Vás připravili romantické balíčky na jednu nebo i dve noci v tomto termínu nebo i v obou víkendech kolem tohoto dne. Můžete rezervovat dvoulůžkové pokoje nebo i romantické dvouluzkove suite (doporučujeme s mramorovými koupelnami a rohovými vanami!!!).

Oslavte svátek sv. Valentýna v našem pensionu.

Romanticky pobyt pro dvě osoby, který zahrnuje jednu nebo dvě noci se snídaní (jedna nebo i obe mohou být s donáškou do pokoje), bezplatné parkování, jednu  az dvě hodiny v privatním wellness s vířivkou a infrasaunou jen pro Vás, lahev sektu, jahody nebo variaci slaného pečiva, dekorace pokoje a koupelny okvětními plátky růží, pozdější opustění pokoje, dva župany a bačkůrky po celou dobu pobytu, rudá růže pro dámu, sladké valentýnské překvapení, případně i další služby dle Vašeho přání.

Objednavejte E-mejlem s poznamkou Valentyn a s uvedením termínu, počtu osob a nabídkou služeb. Děkujeme.

>>
29.11.2017
Penzion roku 2017 v Praze

Podařilo se nám získat ocenění Penzion roku 2017 v Praze. Anketa PENZION ROKU je prestižní a rozsahem největší tuzemská akce zaměřená na hodnocení kvality služeb v cestovním ruchu. Do hodnocení se vždy zapojí několik desítek tisíc hostů. Výsledky ankety přebírá většina hlavních médií. Děkujeme za podporu, která nás motivuje k další práci. Budeme dál nabízet kvalitní ubytování v Praze.

27.2.2017
POBYTOVÉ BALÍČKY ZA AKČNÍ CENY

Ve vybraných volných termínech nabízíme akční ceny na pobytové balíčky bud jen se snídaní nebo se snídaní a ostatními romantickými službami (sekt, ovoce, župany, dokorace okvetními plátky, snídaně do pokoje, 1,5 hodiny v soukromém wellness).

POZOR - VŠECHNY TYTO BALÍČKY NELZE REZERVOVAT ON LINE - POČET POKOJÚ ZA TUTO CENU JE OMEZEN - JE POTŘEBA SE VŽDY DOTÁZAT NA VOLNÝ TERMÍN

6.5.2014
Nejlepší na Osmičce

Dne 29. 04. 2014 proběhlo vyhlašování nejlepších firem v obvodu Praha 8 – v obvodu, který má nejvíce podnikatelů a firem v celé Praze. V této soutěži náš pension Lucie**** zvítězil a porazil tak renomované velké hotely. Výsledky ankety jsou o to cennejší, že o výsledku rozhodovali sami hosté – jejich hodnocení a hlasy jsou pro nás zavazující a povzbuzující do další práce. Z rukou starosty Prahy 8, pana Ing. Jiřího Janků přebírala tuto cenu Lucie Luprichová. Děkujeme.

>>

Akce

Využijte některou z našich slev nebo balíčků:

LAST MOMENT (-15% při rezervaci jeden a méně dnů před příjezdem)

FIRST MOMENT (- 5% při rezervaci tři a více měsíců před příjezdem a platbou předem, nevratné, neplatí pro termíny svátků)

NON REFUNDABLE (- 5% při platbě předem, nevratné)

WELLNESS ZDARMA (jedna hodina ve wellness při ubytování dvou a více osob na 4 a více nocí, jedné osoby na pět a více nocí -při kratší době ubytování za poplatek)

TRANSFERY ZDARMA (bezplatné transfery z a na letiště nebo nádraží při ubytování dvou a více osob na 4 a více nocí, jedné osoby na pět a více nocí - při kratší době ubytování lze zajistit za poplatek)

ROMANTICKÝ BALÍČEK MALÝ (dekorace pokoje a koupelny okvětními plátky růží, 0,75 l sekt, ovocný talíř, jedna snídaně do pokoje) - 490 Kč

ROMANTICKÝ BALÍČEK VELKÝ (dekorace pokoje a koupelny okvětními plátky růží, 0,75 l sekt, ovocný talíř, jedna hodina ve wellness, župany, bačkůrky, jedna snídaně do pokoje) - 990 Kč

PRAHOU ZA POZNÁNÍM (3,5 hodinová okružní jízda s průvodcem s návštěvou Pražského hradu nebo pěší procházka Starým městem s průvodcem nebo plavba na lodi na Vltavě s kávou a zákuskem, celodenní jízdenka na MHD pro každou osobu. Okružní jízdy jsou v němčině a angličtině, v češtině na dotaz.) - 790 Kč

Ceník

Sezóna
Pokoje Cena pokoje v Kč/noc
Dvoulůžkový pokoj a možností maximálně jedné přistýlky (přistýlky nutno rezervovat zvlášť) [2+1] 1990
Suite pro 2 osoby s možností až 2 přistýlek (přistýlky nutno rezervovat zvlášť) [2+2] 2390
Jednolůžkový pokoj [1+0] 1290
Rodinný apartmán pro 4 osoby s možností až 2 přistýlek (přistýlky nutno rezervovat zvlášť) [4+2] 3580
Romantický pobyt [2+1] 2990
Přistýlka-lze rezervovat pouze s pokojem,ne samostatně [1+0] 690